بسمه تعالی

لَیسَ لِلاِنسانَ اِلا مَا سَعی

خداوند متعال را شاکرم که به همراه پرسنل خدوم و صدیق مجموعه گروه پویش نور پایدار در صف مقدم تلاش برای اعتلای نام ایران زمین قرار گرفته ایم.

عمران و آبادانی ایران عزیز در طول تمامی اعصار و قرون متمادی وظیفه ای الهی و ملی بوده بی شک رشد و بالندگی این مرز پر گهر جزء در سایه تلاش و کار همگانی امکان پذیر نخواهد بود.

گروه اقتصادی پویش نور پایداربعنوان یک هلدینگ با اهداف سرمایه گذاری در شرکت ها در رشته های مختلف(راه،راه آهن،ساختمانی،فرودگاه سازی،معدن،نفت و گاز،آب شیرین کن،انتقال آب و فاضلاب ،تصفیه خانه آب و فاضلاب ،صنعت ساخت سازه های فولادی ،سرمایه گذاری،تامین مالی، بازرگانی (صادرات و واردات)) و با اتکال به یاری حق تعالی و تلاش متخصصان و دانش آموختگان ایرانی با چشم انداز ایفای نقشی جهانی در این راه بی پایان قدم نهاده و هم چنان ضمن مدیریت صحیح بر سرمایه گذاری و نظارت مستمر در اجرا، ارائه بالاترین سطح استانداردها مدرنیزه کردن صنعت ساخت و ساز جهت ایفای نقش خود در مسئولیت خطیر را متعد می باشد.

مهمترین عامل کسب هر موفقیت تدوین و مشخص کردن اهداف می باشد ، هدفها هستند که مقصد و مسیر توسعه سازمانها را روشن می کند و به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است.

یکی از مهمترین موانع برای رسیدن به اهداف ، ناتوانی افراد و سازمانها در تدوین اهداف می باشد.

هر کدام از اعضای این گروه به تنهایی با اهداف و مأموریتهایی در حوزه فعالیت خود که فلسفه وجودیشان را توجیه می کند سعی دارند با هم آهنگی و همکاری درونی ، بعدی از ابعاد تعالی جامعه را تحقق بخشند.

در پایان امیدوارم با همراهی و همدلی تمامی دست اندرکاران بتوانیم با کسب موفقیت در ایفای جایگاه گروه به اهداف عالیه آن جامه عمل بپوشانیم.

من الله توفیق

محسن ضرّابی

                                                                         مدیر عامل

نقشه

معرفی گروه اقتصادی پویش نور پایدار

گروه اقتصادی پویش نور پایدار یک شخصیت حقوقی کاملاً خصوصی با سرمایه گذاری در شرکتهای تابعه خود در رشته های معدن ، نفت و گاز و پتروشیمی،  صدور خدمات فنی و مهندسی، پیمانکاری (راه و باند و ابنیه)،بازرگانی (صادرات و واردات)،صنعت ساخت سازه های فولادی و سرمایه گذاری در سال 1387 تأسیس که با افق چشم انداز تعریف شده

ادامه مطلب ....

Template Design:ostowar Group